forbesfairplaytuv

By widzieć stronę poprawnie, pobierz Adobe Flash Player

Get Adobe Flash player
PL | EN

Od 30 lat SORIMEX jest wiodącym polskim producentem osprzętu elektromedycznego w postaci m.in. elektrod EKG i kabli do aparatury oraz dystrybutorem sprzętu medycznego. Naszymi odbiorcami są zarówno szpitale i gabinety lekarskie, jak i dystrybutorzy oraz producenci aparatury medycznej w Polsce i na świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz poszerzaniem oferty o nowe innowacyjne produkty, poszukujemy osoby z zamiłowaniem do zastosowania techniki w praktyce, której oferujemy zatrudnienie na stanowisku:

Konstruktor wyrobów medycznych
Nr ref.: TECH01_2018

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i wdrażanie nowych wyrobów elektromedycznych
  • Sporządzanie dokumentacji technologicznej
  • Tworzenie prototypów wyrobów
  • Tworzenie modeli 3D komponentów, materiałów i wyrobów
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej oraz projektowej według norm ISO
  • Wdrażanie nowych materiałów produkcyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe elektroniczne, elektryczne, mechatroniczne lub pokrewne
  • Doświadczenie min. 2 lata w pracy projektowej przy opracowywaniu nowych wyrobów lub komponentów elektrycznych/ elektronicznych
  • Doświadczenie w branży medycznej będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość projektowania w środowisku CAD
  • Bardzo dobra znajomość modelowania 3D (w środowisku Inventor, SolidWorks, Alibre lub podobnym)
  • Praktyczna znajomość projektowania układów elektronicznych (analogowych i cyfrowych)
  • Dobra znajomość praktyczna oprogramowania MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę (pełen etat) w stabilnej firmie z tradycjami
  • Program szkoleń wdrażających
  • Pracę i rozwój w doświadczonym zespole
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i targach branżowych
  • Pakiet medyczny
  • Program socjalny

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ  znajdujący się poniżej.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Informujemy, że Administratorem danych jest SORIMEX sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Toruniu przy ul. Równinnej 25. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Znajdź